Huvudpartners 2021

Kontaktpersoner

Välkommen till Sollentuna FK

Här nedan hittar ni adress- och kontaktuppgifter till våra anställda på kansliet. Vi är samlade på vårt kansli på Edsbergs sportfält. Ni är alltid välkomna ner att besöka oss under våra öppettider, vardagar 09.00 till 17.00. Ring gärna innan och stäm av att den ni vill träffa är på plats, i vår verksamhet är vi ute på många möten och på olika idrottsplatser. För kontaktuppgifter till lagens tränare och ledare, besök respektive lags hemsida.

Kontaktuppgifter

Post- och besöksadress
Sollentuna FK
Ribbingsväg 50 B (Edsbergs sportfält)
192 52 Sollentuna

Vägbeskrivning

Ny e-postadress för mailfakturor inbox.lev.90787@arkivplats.se. Sänd endast en faktura per pdf och e-mail.



Lena Whitman

Klubbchef
Övergripande ansvarig för hela Sollentuna FK:s verksamhet. Ansvarig för marknad- och sponsorfrågor.

lena@sollentunafk.se

Christian "Crippe" Greus

Kanslichef

Administrativt ansvarig på kansliet med ansvar för bland annat plantider, anläggningar och arrangemang.

Ansvarig för Knattefotbollen för 6-åringar.

christian.greus@sollentunafk.se
08-559 317 45

Mike Lindström

Utvecklingschef
Ansvarig för spelarutbildningsplan och utbildningar.

mike@sollentunafk.se
08-559 317 43

Louise "Lollo" Schillgard

Sportchef damlag samt flicklag i åldrarna 13-19 år

lollo@sollentunafk.se
08-559 317 47

Erik "Atilla" Börjeson

Sportchef för pojklag i åldrarna 13-19 år

erik.borjeson@sollentunafk.se
08-559 317 46

Mikael Thorstensson

Sportchef herrlag samt pojk- och flicklag i åldrarna 7-12 år


micke@sollentunafk.se
08-559 317 41

Majlis Jaran

Ekonomiansvarig

majlis.jaran@sollentunafk.se
08-559 317 42

Ann Jansson

Medlemsansvarig, fakturering och medlemsregister

ann.jansson@sollentunafk.se (kontaktas enbart via mail)
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub